Red kratom

Cítíš se unavený? Červený kratom je vhodný pro všechny, kdo si chtějí odpočinout a mají rádi relax. Jeho účinky jsou uklidňující, mimo jiné red kratom dobře potlačuje bolest a je celkově tlumící. Tento druh kratomu je 100% přírodní. Červený kratom patří mezi ty, které mají nejvýraznější sedativní efekt. Proto ho doporučujeme pokročilejším uživatelům. 

#ShowMore#

Kratom Maeng Da Red PREMIUM

Je nejstarším druhem červeného kratomu a je označován jako čistá barva. Pokud chcete zkusit červený kratom, tento druh považujeme za výbornou volbu, abyste si udělali názor na tento druh.

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených kratomů je příchuť 100% BIO). Balení obsahuje 20 gramů výběrového kratomu té nejvyšší kvality.

 

Kratom je tropický, 30 m vysoký strom, a to původem z jihovýchodní Asie, kde je v tradiční medicíně využívaný především pro své léčivé a psychoaktivní účinky. Červený kratom má nejvýraznější sedativní účinky ze všech druhů kratomu, tudíž je doporučován pokročilejším uživatelům. Můžeme ho označit za celkově tlumící a uklidňující druh kratomu.

Benefity:

Kratom vám pomůže s velkým množstvím problémů, s kterými se všichni pravidelně setkáváme. Pomáhá relaxovat, pomáhá se soustředěním a pomáhá dosahovat lepších výsledků. A hlavně, je 100 % přírodní. Neobsahuje žádnou chemii, jedná se opravdu jen a pouze o čistý prášek, který není ničím nastavovaný. V Asii ho užívají tak, že dají 1-2 lžičky do vody a vypijí. Pokud chtějí dosáhnout lepších výsledků, kombinují kratom s citrusovými šťávami.

ČERVENÝ kratom je vhodný pro relax a odpočinek.

Pokud vám nevyhovuje tento druh kratomu, zkuste se podívat na další druhy (gold, white, green, brown). V ČR jen pro sběratelské účely, tak pojď sbírat s námi a dosahuj lepších výsledků.

 

Více o kratomu si můžete přečíst v našem článku zde.

Nejprodávanější

Kratom Maeng Da Red PREMIUM
od 159 Kč–25 %
Původně: 159 Kč  (–25 %)
od 139 Kč
(od 120,87 Kč bez DPH)
Kratom Maeng Da Red PREMIUM
Akce
od 159 Kč–25 %
od 120,87 Kč bez DPH
od 139 Kč

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených...

529/20G
1 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávkám nad 500 Kč
Doručujeme do 2. pracovního dne
Doručujeme do 2. pracovního dne
Doprava ZDARMA nad 1.990 Kč
Doručujeme i na Slovensko
Za bezkonkurenční ceny