Red kratom

Cítíš se unavený? Červený kratom je vhodný pro všechny, kdo si chtějí odpočinout a mají rádi relax. Jeho účinky jsou uklidňující, mimo jiné red kratom dobře potlačuje bolest a je celkově tlumící. Tento druh kratomu je 100% přírodní. Červený kratom patří mezi ty, které mají nejvýraznější sedativní efekt. Proto ho doporučujeme pokročilejším uživatelům. 

#ShowMore#

Kratom Maeng Da Red PREMIUM

Je nejstarším druhem červeného kratomu a je označován jako čistá barva. Pokud chcete zkusit červený kratom, tento druh považujeme za výbornou volbu, abyste si udělali názor na tento druh.

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených kratomů je příchuť 100% BIO). Balení obsahuje 20 gramů výběrového kratomu té nejvyšší kvality.

Kratom je tropický, 30 m vysoký strom, a to původem z jihovýchodní Asie, kde je v tradiční medicíně využívaný především pro své léčivé a psychoaktivní účinky. Červený kratom má nejvýraznější sedativní účinky ze všech druhů kratomu, tudíž je doporučován pokročilejším uživatelům. Můžeme ho označit za celkově tlumící a uklidňující druh kratomu.

Benefity:

Kratom vám pomůže s velkým množstvím problémů, s kterými se všichni pravidelně setkáváme. Pomáhá relaxovat, pomáhá se soustředěním a pomáhá dosahovat lepších výsledků. A hlavně, je 100 % přírodní. Neobsahuje žádnou chemii, jedná se opravdu jen a pouze o čistý prášek, který není ničím nastavovaný. V Asii ho užívají tak, že dají 1-2 lžičky do vody a vypijí. Pokud chtějí dosáhnout lepších výsledků, kombinují kratom s citrusovými šťávami.

ČERVENÝ kratom je vhodný pro relax a odpočinek.

Energie. Práce. Síla. Pokud jsou tyto tři faktory odrazem Vaší osobnosti, doporučujeme bílý kratom, který tyto pojmy obkresluje. White Kratom a jeho druhy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele. Díky svým vlastnostem je tento druh kratomu oblíbený u sportovců nebo manuálně pracujících lidí, kteří hledají povzbuzení pro svůj stabilnější a vyšší výkon.

Pokud vám chybí energie pro tvůrčí práci, je zelený Kratom tou pravou volbou pro Vás! Pokud se právě připravujeme na zkoušky, děláte na důležitém projektu, nebo se chcete jen bavit, je Green Kratom vhodnou alternativou. Tento druh má velmi široké využití. Vyzkoušejte zelený Kratom a podpořte svou energii a kreativitu v jednom!
 
Gold Kratom má tu výhodu, že je vhodný jak pro začátečníky sběratele, tak i pro pokročilé účastníky. Podporuje vaši energii i kreativitu, ale zároveň zajistí relaxaci, kterou potřebujete. Také tento Gold Kratom je také používán v tradiční medicíně pro své léčivé a psychoaktivní účinky.
 
Neváhejte se podívat i na naše nové Kratom kapky.
 
Kratom Gummies jsou inovativním způsobem, jak si užít přínosů tohoto přírodního léčivého prostředku. Vzhledem k rostoucí popularitě Kratomu se stává stále důležitější najít nové a zábavné způsoby, jak jej užívat. Kratom gummies jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají snadný způsob, jak si užít přínosy Kratomu bez nepohodlí tradičních forem užívání.
 
Pokud vám nevyhovuje tento druh kratomu, zkuste se podívat na další druhy v sekci Kratom. V ČR jen pro sběratelské účely, tak pojďte sbírat s námi a dosahujte lepších výsledků.
 

Více o kratomu si můžete přečíst v našem článku zde.

Nejprodávanější

WhatsApp Image 2024 01 25 at 09.34.47
399 Kč –47 %
Původně: 399 Kč  (–47 %)
209 Kč
(186,61 Kč bez DPH)
Kratom Maeng Da Red PREMIUM
od 159 Kč–40 %
Původně: 159 Kč  (–40 %)
od 112 Kč
(od 100 Kč bez DPH)
2 položek celkem
WhatsApp Image 2024 01 25 at 09.34.47
Novinka Tip
399 Kč –47 %
186,61 Kč bez DPH
209 Kč

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom...

2110
Kratom Maeng Da Red PREMIUM
Akce Tip
od 159 Kč–40 %
od 100 Kč bez DPH
od 112 Kč

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených...

529/20G
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
K objednávkám nad 500 Kč dáváme dáreček
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 2. prac. dne
Doprava ZDARMA nad 1.499 Kč
Síť kamenných prodejen
Síť kamenných prodejen
Pěstujeme & Vyrábíme
Pěstujeme & Vyrábíme

CBD si pěstujeme a vše vyrábíme ve vlastní laboratoři.