Gold kratom

Gold kratom má tu výhodu, že je vhodný jak pro začátečníky sběratele, tak pro pokročilé účastníky. Podporuje vaši energii i kreativitu, ale zároveň zajistí relax, který potřebujete. I tento druh kratomu je také užíván v tradiční medicíně pro své léčivé a psychoaktivní účinky.

#ShowMore#

Kratom Maeng Da Gold PREMIUM

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených kratomů je příchuť 100% BIO). Balení obsahuje 20 gramů výběrového kratomu té nejvyšší kvality.

Kratom je tropický, 30 m vysoký strom, a to původem z jihovýchodní Asie, kde je v tradiční medicíně využívaný především pro své léčivé a psychoaktivní účinky. Účinky tohoto druhu kratomu jsou podobné jako u kratomu zeleného. Jeho účinky středně silně povzbudivé. Zlatý (gold) kratom navozuje dobrou náladu a dopřává zasloužený relaxační čas pro uživatele.

Benefity

Kratom gold vám pomůže s velkým množstvím problémů, s kterými se všichni pravidelně setkáváme. Pomáhá relaxovat, pomáhá se soustředěním a pomáhá dosahovat lepších výsledků. A hlavně, je 100 % přírodní. Neobsahuje žádnou chemii, jedná se opravdu jen a pouze o čistý prášek, který není ničím nastavovaný. V Asii ho užívají tak, že dají 1-2 lžičky do vody a vypijí. Pokud chtějí dosáhnout lepších výsledků, kombinují kratom s citrusovými šťávami.

Gold kratom má mírně sedativní účinek, je vhodný pro začátečníky, i pokročilé uživatele, zajistí relax a podpoří vašeho kreativního ducha.

Energie. Práce. Síla. Pokud jsou tyto tři faktory odrazem Vaší osobnosti, doporučujeme bílý kratom, který tyto pojmy obkresluje. White Kratom a jeho druhy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé uživatele. Díky svým vlastnostem je tento druh kratomu oblíbený u sportovců nebo manuálně pracujících lidí, kteří hledají povzbuzení pro svůj stabilnější a vyšší výkon.

Pokud vám chybí energie pro tvůrčí práci, je zelený Kratom tou pravou volbou pro Vás! Pokud se právě připravujeme na zkoušky, děláte na důležitém projektu, nebo se chcete jen bavit, je Green Kratom vhodnou alternativou. Tento druh má velmi široké využití. Vyzkoušejte zelený Kratom a podpořte svou energii a kreativitu v jednom!

Cítíš se unavený? Červený Kratom je vhodný pro všechny, kdo si chtějí odpočinout a mají rádi relax. Jeho účinky jsou uklidňující, mimo jiné Red Kratom dobře potlačuje bolest a je celkově tlumící. Tento druh Kratom je 100% přírodní. Červený Kratom patří mezi ty, které mají nejvýraznější sedativní efekt. Proto jej doporučujeme pokročilejším uživatelům.

Kratom Gummies jsou inovativním způsobem, jak si užít přínosů tohoto přírodního léčivého prostředku. Vzhledem k rostoucí popularitě Kratomu se stává stále důležitější najít nové a zábavné způsoby, jak jej užívat. Kratom gummies jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají snadný způsob, jak si užít přínosy Kratomu bez nepohodlí tradičních forem užívání.

Neváhejte se podívat i na naše nové Kratom kapky.

Pokud vám nevyhovuje tento druh kratomu, zkuste se podívat na další druhy v sekci Kratom. V ČR jen pro sběratelské účely, tak pojďte sbírat s námi a dosahujte lepších výsledků.

Nejprodávanější

Kratom Maeng Da Gold PREMIUM
od 159 Kč–25 %
Původně: 159 Kč  (–25 %)
od 139 Kč
(od 124,11 Kč bez DPH)
Kratom Maeng Da Gold PREMIUM
Akce Tip
od 159 Kč–25 %
od 124,11 Kč bez DPH
od 139 Kč

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených...

712/20G
1 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávkám nad 500 Kč
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 2. prac. dne
Doprava ZDARMA nad 1.499 Kč
Doručení. na Slovensko
Doručujeme i na Slovensko
Za bezkonkurenční ceny
Síť kamenných prodejen
Síť kamenných prodejen
V Táboře, Písku, Strakonicích, Brně, Stříbře a Benešové