Gold kratom

Gold kratom má tu výhodu, že je vhodný jak pro začátečníky sběratele, tak pro pokročilé účastníky. Podporuje vaši energii i kreativitu, ale zároveň zajistí relax, který potřebujete. I tento druh kratomu je také užíván v tradiční medicíně pro své léčivé a psychoaktivní účinky.

#ShowMore#

Kratom Maeng Da Gold PREMIUM

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených kratomů je příchuť 100% BIO). Balení obsahuje 20 gramů výběrového kratomu té nejvyšší kvality.

Kratom je tropický, 30 m vysoký strom, a to původem z jihovýchodní Asie, kde je v tradiční medicíně využívaný především pro své léčivé a psychoaktivní účinky. Účinky tohoto druhu kratomu jsou podobné jako u kratomu zeleného. Jeho účinky středně silně povzbudivé. Zlatý (gold) kratom navozuje dobrou náladu a dopřává zasloužený relaxační čas pro uživatele.

Benefity

Kratom gold vám pomůže s velkým množstvím problémů, s kterými se všichni pravidelně setkáváme. Pomáhá relaxovat, pomáhá se soustředěním a pomáhá dosahovat lepších výsledků. A hlavně, je 100 % přírodní. Neobsahuje žádnou chemii, jedná se opravdu jen a pouze o čistý prášek, který není ničím nastavovaný. V Asii ho užívají tak, že dají 1-2 lžičky do vody a vypijí. Pokud chtějí dosáhnout lepších výsledků, kombinují kratom s citrusovými šťávami.

Gold kratom má mírně sedativní účinek, je vhodný pro začátečníky, i pokročilé uživatele, zajistí relax a podpoří vašeho kreativního ducha.

 

Pokud vám nevyhovuje tento druh kratomu, zkuste se podívat na další druhy (red, white, green, brown). V ČR jen pro sběratelské účely, tak pojďte sbírat s námi a dosahujte lepších výsledků.

Nejprodávanější

Kratom Maeng Da Gold PREMIUM
od 159 Kč–25 %
Původně: 159 Kč  (–25 %)
od 139 Kč
(od 120,87 Kč bez DPH)
Kratom Maeng Da Gold PREMIUM
Akce
od 159 Kč–25 %
od 120,87 Kč bez DPH
od 139 Kč

Náš PREMIUM kratom pochází ze Západního Kalimantanu. Ostatně se stromy kratomu sklízí a dováží převážně pouze z Kalimantanu nebo Bornea. Kratom je čistě přírodní (u ochucených...

712/20G
1 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávkám nad 500 Kč
Doručujeme do 2. pracovního dne
Doručujeme do 2. pracovního dne
Doprava ZDARMA nad 1.990 Kč
Doručujeme i na Slovensko
Za bezkonkurenční ceny