CBN oleje

Každý z nás má občas problémy se spánkem, sem tam nás i něco bolí. Právě v těchto situacích se může ukázat CBN olej v celé své kráse. CBN oleje napomáhají celkové vitalitě těla, prodlužují dobu spánku, tlumí bolesti, záněty a dokonce podporují naši pleť.  Potlačují hromadící se úzkost a depresi. Oleje jsme začali na území České republiky vyrábět jako jedni z prvních, tudíž máme pod kontrolou kvalitu a čistotu olejů. Všechny naše oleje podléhají testování, a proto se jedná opravdu o čistou formu extraktu bez jakékoliv chemie. 

#ShowMore#

Náš favorit CBN olej fullspectrum hravě zatočí s vaší nespavostí a valně podpoří vaše tělo na všech úrovních. Pro opravdové spánkově deprivované jedince máme kombinaci s názvem Dobrý spánek 5% CBG + CBN. Tato kombinace je to nejlepší, jak můžete podpořit svůj spánek a své tělo. CBN oleje jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a doufáme, že v nich najdeš zalíbení i ty.

CBN je látka patřící do skupiny kanabinoidů a je hojně zastoupena v rostlině konopí. Pozitivní efekty byly pozorovány hlavně v prodloužení doby spánku. Některé studie uvádějí pozitivní efekt při léčbě očních onemocnění jako je například glaukom. CBN též působí protizánetlivě a neuroprotektivně hlavně proti nemocem jako je Alzheimerova choroba nebo ALS.

Pro své zákazníky vyrábíme oleje jen té nejvyšší kvality. S naším olejem ještě nemusí být vaše problémy ztracené. Naše CBN oleje pomohly už tisícům spokojených zákazníků a doufáme, že pomohou i tobě. Stačí si jen vybrat ten správný olej. Na trhu se nachází spoustu olejů, které však nedosahují takových kvalit jako naše oleje a tím odrazují zákazníky od této zázračné látky. My svoje oleje podrobujeme testování, a proto dosahujeme špičkových kvalit. 

Nezamlouvá se ti žádný z našich CBN olejů? Tak neváhej, klikni na CBD kapky (CBD, CBN, CBG) a poohlédni se po jiné alternativě.Nejprodávanější

Dobrý spánek 5% CBG+ CBN
 
1 499 Kč
(1 303,48 Kč bez DPH)
Dobrý spánek 5% CBG+ CBN
1 303,48 Kč bez DPH
1 499 Kč

Perfektní balíček určený pro každého kdo má problémy se spánkem! Balíček obsahuje 5% CBG fullspectrum olej CBN (300mg CBN a 100mg CBD).  CBG a CBN full-spectrum olej bez...

4647
1 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávkám nad 500 Kč
Doručujeme do 2. dne
Doručujeme do 2. dne
Doprava ZDARMA nad 1.190 Kč
Doručujeme i na Slovensko
Doručujeme i na Slovensko
Za bezkonkurenční ceny
Kamenná prodejna v Táboře
Kamenná prodejna v Táboře
v OD Dvořák