KanabiLOL CBN 70 %

Kartuše KanabiLOL CBN 70 % je určená pro aromaterapii nejen v případě potíží se spánkem. Má příjemnou vůni mučenky, která umocňuje relaxační účinky. Maximálního efektu lze dosáhnout kombinací s éterickými oleji na bázi HHC.

Skladem
Kód: 2031
Značka: HappyCBD
499 Kč –58 % 209,50 Kč 187,05 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Vape
KanabiLOL CBN 70 %
Novinka Tip
499 Kč –58 %

Představujeme vám mililitrovou aromatizační kartuši KanabiLOL CBN 70 % s mučenkovou vůní pro lepší spánek a hlubokou relaxaci. Tento unikátní éterický olej je za těch nejpřísnějších podmínek vyráběn a plněn do kartuší přímo v České republice. Jeho využití v aromaterapii přináší okamžité výsledky v oblasti podpory spánku. Jedná se o vliv na dobu nerušeného spánku, zrychlení usínání a zvýšení chuti na spánek. To však není nejsilnější stránkou KanabiLOL CBN 70 %.

Nejdůležitější kvalitou aromaterapie výrobkem KanabiLOL CBN 70 % je totiž synergické působení s dalšími éterickými oleji. Zejména pokud dochází k souběžné aromaterapii olejem na bázi HHC či jiného fytokanabinoidu s dostatečným vlivem na receptory CB1. Výsledný efekt nelze popsat jinak než jako kosmický.

Kartuše KanabiLOL CBN 70 % jsou kompatibilní se všemi zařízeními se závitem 510.

CBN (Kanabinol) je jeden z nejdříve objevených kanabinoidů. Typicky se o něm hovoří jako o degradačním produktu THC, ale jeho význam je mnohonásobně převyšující toto označení. Má slabou afinitu k receptorům CB1 a jsou mu přisuzovány lehké sedativní účinky. Některé studie hovoři o vlivu na růst kostí, ale je příliš brzy dělat v tomto směru jakékoliv závěry.

 

Objem: 1 ml

Výdrž kartuše: 120 až 360 obláčků

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě. Vyrobeno v EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: