HHC vape Mango 99% HHC

HHC jednorázový vaporizér s příchutí Mango, který obsahuje neskutečných 99% HHC (Hexahydrokanabinol).

Tento 99% HHC destilát, který používáme v našich jednorázových vaporizérech importujeme od jednoho z největších výrobců v USA  a je vyráběn v certifikovaných laboratořích. Poměr molekul 9R a 9S je v ideálním poměru 1:1 pro největší možnou účinnost.

Objem pera: 0,5 ml

Jednorázové pero obsahuje 250 potahů! 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6085
549 Kč –50 % 274,50 Kč 245,09 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Vape, CBD Vape, HHC Vape, HHC
Forma: Vape
Obsažená látka: HHC
Položka byla vyprodána…
Mango new
549 Kč –50 %

Funkce:

HHC je přírodní kanabinoid, který se nachází v rostlině konopí. Má podobné účinky jako THC, ale je tu pár rozdílů. HCC je přirozeně odvozený kanabinoid z rostliny konopí, která je v ČR legální.

Tato forma kanabinoidu se vyskytuje ve velmi malých množstvích. Díky moderním chemickým metodám získávají z konopných květů a následně jej převádějí na HHC. Je to dlouhý a komplikovaný proces, protože vědci pracují na molekulární úrovni, aby změnili chemické vazby ve struktuře.


Výhody:

Účinky HHC jsou silnější než delta-8, ale jemnější než delta-9. Uživatelé si mohou užít ty nejlepší povznášející účinky bez jakýchkoli nežádoucích účinků. Kouření květu HHC znamená využití účinků THC bez vedlejších účinků, které způsobují mozkovou mlhu, paranoiu nebo zablokování na gauči. :D

Pozor: vapy prodáváme pouze za sběratelským účelem, tím pádem nikoho nenabádáme k užívání!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: