2 hodnocení

HHC vape kalibloom 1ML SVG OG

Jeden z nejnabitějších HHC jednorázových vaporizérů na světovém trhu je tady!

Firma Kalibloom je jedna z předních amerických firem, která zpracovává konopí. Podívejte se na jeden z nejnovějších produktů společnosti Kalibloom. Náš HHC vape má silnou a aromatickou koncentraci hexahydrokanabinolu (HHC). Náš HHC vape se dodává v mnoha lahodných příchutích, takže si můžete vychutnat úlevu od HHC získaného z konopí v pohodlném a chutném balení. 

Příchuť:

SFV OG - známá také jako "San Fernando Valley OG", vede aromatickými tóny zemité borovice a citronu.  
 
  • Psychoaktivní kanabinoid HHC
  • Konopí pěstované v Americe
  • 99% HHC + přírodní terpeny
  • Až 600 potahů 
  • Sativa
  • Elegantní design se světýlkem


Vyprodáno
Kód: 6089
1 390 Kč 1 208,70 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Vape
HHC BOX SFV OG
Novinka Tip
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávkám nad 500 Kč
Doručujeme do 2. dne
Doprava ZDARMA nad 1.190 Kč
Doručujeme i na Slovensko
Za bezkonkurenční ceny

Výhody jednorázového Vape zařízení Kalibloom Kik Delta 8 1000 MG

Jednorázové vape zařízení Kalibloom Kik Delta 8 je skvělým produktem pro lidi, kteří si chtějí užívat výhod Delta 8 (HHC), aniž by se museli starat o potíže s nákupem a údržbou samostatného vape zařízení. Jednorázové vape zařízení Kalibloom Kik Delta 8 je předem naplněno 1000 mg HHC, takže se nemusíte starat o jeho doplňování. Dodává se také s vestavěnou baterií, takže se nemusíte starat o její nabíjení. Jednorázové vape zařízení Kalibloom Kik Delta 8 se také velmi snadno používá. 

Funkce:

HHC je přírodní kanabinoid, který se nachází v rostlině konopí. Má podobné účinky jako THC, ale je tu pár rozdílů. HCC je přirozeně odvozený kanabinoid z rostliny konopí, která je v ČR legální.

Tato forma kanabinoidu se vyskytuje ve velmi malých množstvích. Díky moderním chemickým metodám získávají z konopných květů a následně jej převádějí na HHC. Je to dlouhý a komplikovaný proces, protože vědci pracují na molekulární úrovni, aby změnili chemické vazby ve struktuře.


Výhody:

Účinky HHC jsou silnější než delta-8, ale jemnější než delta-9. Uživatelé si mohou užít ty nejlepší povznášející účinky bez jakýchkoli nežádoucích účinků. Kouření květu HHC znamená využití účinků THC bez vedlejších účinků, které způsobují mozkovou mlhu, paranoiu nebo zablokování na gauči. :D

Pozor: vapy prodáváme pouze za sběratelským účelem, tím pádem nikoho nenabádáme k užívání!!!