HHC-P gummies 100mg

Velmi chutné želé s příchutí mango, které obsahují neskutečných 100mg HHC-P v jednom balení. Naše HHC-P (Hexahydrocannabiphorol)  je nejvíce účinné na trhu a velmi oblíbené mezi lidmi kvůli jeho skvělé chuti. V balení naleznete 5ks HHC-P gummies a každé jedno želé obsahuje neuvěřitelných 20mg HHC-P .HHC-P je také aktivnější než ostatní kanabinoidy. Jeho účinek je srovnatelný s 60-70% HHC.

POZOR: bohužel v těchto letních se může stát, že se gummies roztečou v balení. Proto je odesíláme jen od pondělí do středy, abychom se vyvarovali, že Váš balíček bude stát v dodávce dopravce přes víkend.  

Extreme balení obsahuje: 5ks  (1ks = 20mg HHC-P)

Příchuť  - mango

Vyrobeno v ČR.

Skladem
Kód: 6187
379 Kč 329,57 Kč bez DPH
Kategorie: HHC gummies
Forma: Gummies
Obsažená látka: HHC
hhcp2
Novinka Tip

Funkce:

HHC-P je hydrogenovaná verze HHC. Celkově nabízí HHC-P intenzivnější zážitek ve srovnání s HHC, i když to závisí na toleranci uživatele.

Tento nejnověji objevený kanabinoid totiž nabízí efektivnější formu HHC, která je podle všeho srovnatelná s jedním z nejsilnějších kanabinoidů na trhu, THC-P! 


Výhody:

Účinky HHC-P  jsou silnější než delta-8, ale jemnější než delta-9. Uživatelé si mohou užít ty nejlepší povznášející účinky bez jakýchkoli nežádoucích účinků.


Pozor:  gummies prodáváme pouze za sběratelským a aromatickým (parfumizér) účelem, tím pádem nikoho nenabádáme k užívání!!!


Složení:
cukr, voda, želatina, ovocná štáva (grapefruit), kokosový olej, erythritol, sakralosa, ovocné aroma. Regulátory kyselosti: kyselina citrónová. Konzervant: kyselina sorbová, emulgátor: lecittin, barvivo: kurkumin, košenilová červeň A, červeň A, červeň allura AC, hexahydrokanabinid (HHC). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: