HHC Gummies výhodné balení 150mg + 450mg CBN

 

Výhodné balení 3ks našich Happy HHC gummies ve kterém naleznete 15ks gummies po 10mg + 30mg CBN/1ks

 

Velmi chutné želé s příchutí skittles, které obsahují 50mg HHC s přísadou 150mg CBN v jednom balení. Naše HHC (hexahydrokanabinolu) je nejvíce účinné na trhu a velmi oblíbené mezi lidmi kvůli jeho skvělé chuti. V balení naleznete 5ks HHC gummies a každé jedno želé obsahuje neuvěřitelných 30mg HHC (hexahydrokanabinolu). 


3 Balení obsahují: 15ks  (1ks = 10mg HHC + 30mg CBN). Dohromady výhodné balení obsahuje neuvěřitelných 150 mg HHC. 

Vyrobeno v ČR.

POZOR: bohužel v těchto letních se může stát, že se gummies roztečou v balení. Proto je odesíláme jen od pondělí do středy, abychom se vyvarovali, že Váš balíček bude stát v dodávce dopravce přes víkend.  

Skladem
Kód: 6120
499 Kč 433,91 Kč bez DPH
Kategorie: HHC gummies
Forma: Gummies
Obsažená látka: HHC, CBN

Funkce:

HHC je přírodní kanabinoid, který se nachází v rostlině konopí. Má podobné účinky jako THC, ale je tu pár rozdílů. HCC je přirozeně odvozený kanabinoid z rostliny konopí, která je v ČR legální.

Tato forma kanabinoidu se vyskytuje ve velmi malých množstvích. Díky moderním chemickým metodám získávají z konopných květů a následně jej převádějí na HHC. Je to dlouhý a komplikovaný proces, protože vědci pracují na molekulární úrovni, aby změnili chemické vazby ve struktuře.


Výhody:

Účinky HHC jsou silnější než delta-8, ale jemnější než delta-9. Uživatelé si mohou užít ty nejlepší povznášející účinky bez jakýchkoli nežádoucích účinků. Kouření květu HHC znamená využití účinků THC bez vedlejších účinků, které způsobují mozkovou mlhu, paranoiu nebo zablokování na gauči. :D

Pozor:  gummies prodáváme pouze za sběratelským a aromatickým (parfumizér) účelem, tím pádem nikoho nenabádáme k užívání!!!

Složení:
cukr, voda, želatina, ovocná štáva (grapefruit), kokosový olej, erythritol, sakralosa, ovocné aroma. Regulátory kyselosti: kyselina citrónová. Konzervant: kyselina sorbová, emulgátor: lecittin, barvivo: kurkumin, košenilová červeň A, červeň A, červeň allura AC, hexahydrokanabinid (HHC). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: