HHC vape Mango 99% HHC

HHC jednorázový vaporizér s příchutí Mango, který obsahuje neskutečných 99% HHC (Hexahydrokanabinol).

Tento 99% HHC destilát, který používáme v našich jednorázových vaporizérech importujeme od jednoho z největších výrobců v USA  a je vyráběn v certifikovaných laboratořích. Poměr molekul 9R a 9S je v ideálním poměru 1:1 pro největší možnou účinnost.

Jednorázové pero obsahuje 250 potahů! 

Skladem
Kód: 6085
549 Kč 477,39 Kč bez DPH
Kategorie: CBD nejvyšší kvality
Forma: Vape
Obsažená látka: HHC
Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávkám nad 500 Kč
Doručujeme do 2. pracovního dne
Doručujeme do 2. pracovního dne
Doprava ZDARMA nad 1.990 Kč
Doručujeme i na Slovensko
Za bezkonkurenční ceny

Funkce:

HHC je přírodní kanabinoid, který se nachází v rostlině konopí. Má podobné účinky jako THC, ale je tu pár rozdílů. HCC je přirozeně odvozený kanabinoid z rostliny konopí, která je v ČR legální.

Tato forma kanabinoidu se vyskytuje ve velmi malých množstvích. Díky moderním chemickým metodám získávají z konopných květů a následně jej převádějí na HHC. Je to dlouhý a komplikovaný proces, protože vědci pracují na molekulární úrovni, aby změnili chemické vazby ve struktuře.


Výhody:

Účinky HHC jsou silnější než delta-8, ale jemnější než delta-9. Uživatelé si mohou užít ty nejlepší povznášející účinky bez jakýchkoli nežádoucích účinků. Kouření květu HHC znamená využití účinků THC bez vedlejších účinků, které způsobují mozkovou mlhu, paranoiu nebo zablokování na gauči. :D

Pozor: vapy prodáváme pouze za sběratelským účelem, tím pádem nikoho nenabádáme k užívání!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: